شهرستانک

با ما تماس بگیرید.

خرید باغچه در شهرستانک

خرید باغچه در شهرستانک

خرید ملک و خرید باغچه در شهرستانک یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن در این روزهاست.شما حتما با یک سرمایه اندک میتوانید یک باغچه کوچک در شهرستانک تهیه کنید و از طبیعت زیبای این منطقه بهره مند شوید.

شهرستانک یکی از روستاهای زیبا و بکر است  که در جاده چالوس واقع شده است.این روستا دارای آب و هوای بی نظر بوده و در بیشتر طول سال دارای آب و هوای خنکی است.زمستان سرد و یخبندان های این منطقه کم نظیر است . 

گردشگرانی که ساکن تهران و کرج هستند و می‌خواهند با ماشین سفری یک روزه در طبیعت داشته باشند و در روستایی با باغ‌های میوه و رودخانه و کوچه باغ‌های زیبا پیاده‌روی و اتراق کنند، میتوانند به اینن روستا سفر کنند.البته باید این نکته را هم درنظر داشته باشید که این گردش نباید با آلوده کردن طبیعت و آزار و اذیت محلی ها همراه باشد.

گروهی از کوهنوردان که از شمال غربی توچال به سمت شهرستانک پایین می‌آیند و از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این روستا بهره‌مند می‌شوند هم از این طبیعت بهره مند می شوند.

چگونه به شهرستانک برویم؟

 شهرستانک از توابع بخش آسارای کرج در استان البرز است و در فاصله ۸۸ کیلومتری از تهران قرار دارد. برای رسیدن به شهرستانک باید وارد جاده کرج – چالوس شده و قبل از گچسر وارد جاده شهرستانک که با تابلوی بزرگی مشخص است، شوید. با طی جاده آسفالته ۸ کیلومتری به ابتدای روستا می‌رسید و پیاده‌روی شما شروع می‌شود. برای این سفر یک روزه بهتر است با خودروی شخصی سفر کنید و یا با تورهای طبیعت‌گردی همراه شوید. به یاد داشته باشید که مسیرهای پیاده‌روی در روستا طولانی است بنابراین همراه داشتن کفش مناسب پیاده‌روی، لباس مناسب فصل و وعده‌های غذایی ضروری است.

مسیر بالا که به آن اشاره شد بسیار زیبا است و میتوانید از آن نهایت لذت راببرید.

مسیر جدید دسترسی به شهرستانک آزاد راه تهران – شمال است که به تازگی افتتاح شده است.به این ترتیب مسیر بسیار کوتاهی از تهران تا شهرستانک را میتوانید طی کنید تا سریع تر به این طبیعت زیبا برسید. 

قیمت باغ و باغچه در شهرستانک

قیمت های باغ و باغچه در شهرستانک بسیار متفاوت است و به معیارهای متفاوتی بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.